Choď na obsah Choď na menu
 


ZOZNAM STUPŇOV DAN 2022

 

                                                                                  Zoznam STV – Dan  TAUKa

 

 

 

meno

regionálny zväz / klub

stupeň

udelený kedy

udelený kým

štýl

 

Javorský Jaroslav

TAUK

Karate Klub IGLOW,

o. z.

 

7. dan

 

07.12.2019

 

VV SZK

 

Goju ryu

 

Čech Maroš

TAUK

Karate Klub IGLOW,

o. z.

 

4. dan

 

28.06.2018

 

TÚKA

 

Goju ryu

 

Vancák Rudolf

TAUK

Karate klub Slávia UPJŠ Košice

 

4. dan

 

31.05.1996

 

SZK

 

Goju ryu

 

Vorobeľ František

TAUK

Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa, o. z.

 

4. dan

 

26.08.2017

 

SZK

 

Goju ryu

 

Imrich Ján

TAUK

Športový klub mesta Liptovský Hrádok

 

3. dan

 

07.07.2016

 

Homologizovaný VV SZK

 

Goju ryu

 

Košala Martin

TAUK

Karate Klub IGLOW,

o. z.

 

3. dan

 

28.06.2018

 

TÚKA

 

Goju ryu

 

Kuco Ivan

TAUK

CENTRÁL KARATE KLUB POPRAD, o. z.

 

3. dan

 

17.11.2012

 

SZK

 

Goju ryu

 

Múdry Norbert

TAUK

Karate klub Slávia UPJŠ Košice

 

3. dan

 

31.01.2013

 

TAUKA

 

Goju ryu

 

Turčaník Michal

TAUK

Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z.

 

3. dan

 

25.06.2017

 

TÚKA

 

Goju ryu

 

Jackanin Ján

TAUK

CENTRÁL KARATE KLUB POPRAD, o. z.

 

3. dan

 

27.01.2010

 

Homol.SZK 

 

Shotokan

 

Vysopal Daniel

TAUK

Karate Klub IGLOW,

o. z.

 

2. dan

 

28.06.2018

 

TÚKA

 

Goju ryu

 

Božoň Jaroslav

TAUK

Mestský športový klub Kežmarok

 

1. dan

 

22.01.2000

 

Peter Zbiňovsky

 

Goju ryu

 

Geletko Vladimír

TAUK

Karate Klub IGLOW,

o. z.

 

1. dan

 

23.09.1999

 

Jaroslav Javorský

 

Goju ryu

 

Geletková Jana

TAUK

Karate Klub IGLOW,

o. z.

 

1. dan

 

23.09.1999

 

Jaroslav Javorský

 

Goju ryu

 

meno

regionálny zväz / klub

stupeň

udelený kedy

udelený kým

štýl

 

Ház Milan

TAUK

Karate klub Slávia UPJŠ Košice

 

1. dan

 

31.05.1993

 

SZK

 

Goju ryu

 

Holík Marek

TAUK

Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa, o. z.

 

1. dan

 

22.01.2000

 

SskZK

 

Goju ryu

 

Korenko Milan

TAUK

Karate klub Slávia UPJŠ Košice

 

1. dan

 

26.06.1999

 

TAUKA

 

Goju ryu

 

Kormošová Zuzana

TAUK

Karate klub Slávia UPJŠ Košice

 

1. dan

 

13.02.2011

 

SZK

 

Goju ryu

 

Lechman Peter

TAUK

CENTRÁL KARATE KLUB POPRAD, o. z.

 

1. dan

 

12.12.2011

 

TAUka

 

Goju ryu

 

Revák Jaromír

TAUK

CENTRÁL KARATE KLUB POPRAD, o. z.

 

1. dan

 

31.01.2013

 

Mgr Javorský Jaroslav

 

Goju ryu

 

Váczy Peter

TAUK

Karate klub Slávia UPJŠ Košice

 

1. dan

 

03.08.1996

 

Homologácia VV SZK

 

Goju ryu

 

Vorobeľ Adam

TAUK

Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa, o. z.

 

1. dan

 

20.04.2017

 

TAUKA

 

Goju ryu

 

Vorobeľ Roman

TAUK

Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa, o. z.

 

1. dan

 

20.04.2017

 

TAUKA

 

Goju ryu